• USD 27.6
  • EUR 33.4
  • GBP 38.8
Спецпроєкти

Нацрада попросила суд позбавити телеканал "НАШ" ліцензії

Очільниця Національної ради з питань телебачення і радіомовлення Ольга Герасим’юк розповіла, що, крім заблокованих телеканалів NewsOne, ZIK і "112 Україна", величезну кількість попереджень за порушення стандартів журналістики отримав і канал "НАШ"

Реклама на dsnews.ua

Про це Герасимʼюк заявила в ефірі "Право на владу" на 1+1, передає "ДС".

Нагадаємо, 2 лютого президент Володимир Зеленський своїм указом ввів у дію рішення РНБО, яке на 5 років заборонило діяльність телеканалів, повʼязаних із Віктором Медведчуком — "112 Україна", Newsone і ZIK. Крім телеканалів, під санкції потрапив нардеп Тарас Козак, який є їхнім формальним кінцевим бенефіціаром.

"Телеканал "НАШ", до речі, можна приписати до цього розгляду. Тому що він свого часу теж був за подібні порушення, яких допустив дуже багато, переданий до суду для позбавлення ліцензії", — сказала Герасим’юк.

За її словами, кожен із цих каналів має не один десяток попереджень.

"Минулого року тільки штук шість мав "112", "ZiK" мав пʼять попереджень. По-перше, ми слідуємо закону. В законі прописано процедури, за якими ми діємо. І я ще раз повторюю про недосконалість нинішнього закону, оскільки ми сьогодні ще живемо з вами за законом про ТБ і радіомовлення 1993 року, коли не існувало YouTube, коли телефон іще був, як трактор", — наголосила очільниця Нацради з питань теле- і радіомовлення.

Також Ольга Герасимʼюк заявила, що на каналах Медведчука було абсолютно нівельоване поняття експертної думки.

    Реклама на dsnews.ua