• USD 39.2
  • EUR 42
  • GBP 49.1
Спецпроєкти

Нам тут жити: "Київстар" та "Повернись живим" передали ЗСУ обладнання для розмінування

У рамках спільного благодійний проєкту "Київстару" і фонду "Повернись живим" захисникам 146 інженерно-саперних груп ЗСУ передано всі комплекти необхідної техніки, автівки та набори сучасного обладнання для знешкодження мін та боєприпасів

Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні пресслужби компанії, передає "ДС".

У "Київстарі" зазначили, що кожна група отримала новий пікап, квадрокоптер, планшет, радіостанції, персональні та групові набори для розмінування, металошукач, підривну машинку із зарядним пристроєм і підсумком тощо. Між групами військових частин розподілили 42 модульні вибухозахисні костюми "Яровит". 

Фандрейзингова кампанія на забезпечення транспортом та обладнанням саперів Сил підтримки ЗСУ тривала з травня минулого року.

Загалом акумульовано 180 млн грн. завдяки внескам небайдужих українців, іноземних партнерів, абонентів і співробітників мобільного оператора, представників бізнесу та культури.

"Київстар" перерахував на збір понад 61 мільйон гривень, з яких прямий благодійний внесок компанії – 31,5 мільйон гривень і понад 29 мільйонів гривень перераховано завдяки підключенням Суперсили "Допомога ЗСУ", майже 700 тисяч гривень – внески співробітників мобільного оператора.

"Я щиро дякую нашим саперам, які очищають Україну від небезпечного спадку війни та дякую кожному, хто підтримав ініціативу "Нам тут жити". Об’єднавшись, ми перевищили амбітну мету в 175 млн грн і зібрали 180 млн грн, які допоможуть захисникам робити наші землі безпечними для життя", – зазначив Олександр Комаров, генеральний директор Київстар.  

Нагадаємо, що "Нам тут жити" — спільна ініціатива мобільного оператора та фонду компетентної допомоги армії "Повернись живим" за партнерської підтримки групи "1+1 media". 100% зібраних коштів спрямовані на закупівлю екіпірування, обладнання та транспорту для саперів ЗСУ. Сучасне спорядження має убезпечити захисників, які займаються розмінуванням, і прискорити звільнення території України та її акваторій від небезпечних для людей наслідків війни й окупації.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua