• USD 28.1
  • EUR 33.2
  • GBP 36.2
Спецпроєкти

Напхали, як оселедець. Директор Миколаївської лікарні поскаржилася на переповненість установи хворими на коронавірус

Реклама на dsnews.ua

У Миколаївській інфекційної лікарні зайняті всі палати, хворих коронавірусом розміщують у сестринських і в предбанниках, проте вони продовжують надходити

Про це повідомила директор КНП "Миколаївський обласний центр лікування інфекційних хвороб" Світлана Федорова, передає "ДС" з посиланням на Цензор.нет.

"Всі ліжка зайняті, всі передбанники зайняті. Напхали, як оселедець, цих ліжок", — повідомила Федорова.

Сестринські теж довелося переробити під палату, а в майбутньому людей можуть почати розміщувати в коридорах.

"Хворі продовжують надходити. Я хочу заспокоїти жителів нашого міста: навіть якщо ви вступите в коридор, ми приймемо всіх і надамо якісну допомогу всім. Сподіваюся, до завтрашнього дня вирішиться питання з 1-ї горбольницей, яка є лікарнею "першої лінії", і вона відкриється", — сказала Федорова.

Вона розповіла, що ввечері 9 серпня від ускладнень через коронавіруса помер 86-річний житель Миколаєва, а зараз у реанімації знаходиться його дружина.

"Дотримуйтесь правил безпеки. Якщо ви в щось вірите, бережіть тих, хто навколо вас. Ви можете перехворіти в легкій формі, а інші — ні. Не беріть гріх на душу", — додала лікар.

Нагадаємо, минулого тижня повідомлялося, що Харківська обласна інфекційна лікарня заповнена хворими коронавирусной інфекцією.

    Реклама на dsnews.ua