• USD 27.4
  • EUR 32.4
  • GBP 35.9
Спецпроєкти

Нацрада нагряне з перевіркою на 1+1 з-за російського серіалу

Реклама на dsnews.ua
Нацрада з питань телебачення і радіомовлення проведе позачергову перевірку телеканалу 1+1 через трансляції російського серіалу "Кухня"

Таке рішення було прийнято сьогодні, 2 липня, на засіданні Нацради, передає "ДС" з посиланням на Укрінформ.

"До Національної ради надійшло звернення громадянина Максима Ковбыка з наріканням на трансляцію в ефірі ТОВ "Телерадіокомпанія "Студія 1+1" в період з 13.04.2020 року по 30.05.2020 року серіалу "Кухня" не державною мовою. За результатами моніторингу мовлення зафіксована трансляція в ефірі "1+1" серіалу "Кухня" виробництва ТОВ KEYSTONE PRODUCTION на замовлення ЗАТ YBW Group 2013, Російська Федерація, російською мовою з українськими титрами, що є ознакою порушення вимог Закону України "Про телебачення і радіомовлення", - зазначив відповідальний секретар Національної ради Юрій Зіневич.

Він додав, що за інформацією Державного агентства з питань кіно ТОВ "Телерадіокомпанія "Студія 1 + 1" були видані державні посвідчення на право розповсюдження і демонстрування фільмів посерійно "Кухня" з ексклюзивним правом показу. Згідно з прокатним посвідченням на право демонстрації, мовою поширення серіалу є українська.

Члени Нацради одноголосно проголосували за проведення позапланової перевірки "1+1".

Як повідомляла "ДС", раніше журналісти проекту "Схеми" встановили, що голова політради партії ОПЗЖ і кум президента Росії Володимира Путіна Віктор Медведчук зазначив у своїй майнової декларації за 2019 компанію Bolvik Ventures Ltd з Британських Віргінських островів, яка фігурує у структурі власності ТОВ "Телерадіокомпанія "Студія 1+1". Офіційно, кінцевим бенефіціаром Bolvik Ventures Ltd є дружина нардепа Оксана Марченко.

    Реклама на dsnews.ua