• USD 27.6
  • EUR 33.4
  • GBP 38.8
Спецпроєкти

Нацрада здійснить перевірку телеканалу NewsOne через висловлювання про єврейських дивізіях СС

Реклама на dsnews.ua
Національна рада з питань телебачення і радіомовлення перевірить ТОВ "Новини 24 години" (супутниковий телеканал NewsOne) через скандальних висловлювань, які прозвучали в одній з програм у День пам'яті і примирення

Про це йдеться в повідомленні на сайті Нацради, передає "ДС".

Відзначається, що в рамках моніторингу ефірів телеканалу 8-10 травня регулятор перевірив передачу "Протистояння". У Нацраді заявили, що озвучені в ефірі цієї програми твердження про службу значної кількості євреїв у військах Третього Рейху і існування єврейських дивізій СС мають ознаки заперечення і спотворення Голокосту і розпалювання ворожнечі по відношенню до єврейського народу, "який зазнав мільйонні жертви від дій формувань СС та інших військових формувань нацистського Третього Рейху".

Зокрема, один з гостей Андрій Пальчевський сказав, що у часи Другої світової війни 180 тисяч євреїв воювали в німецьких військах і "єврейський народ як-то живе з цим".

Інший гість передачі, Вадим Карасьов висловився так: "Я можу сказати - були єврейські дивізії СС, були євреї. Ну і що скасовує Голокост? Це скасовує те, що німці називали остаточним вирішенням питання".

Під час позапланової перевірки Нацрада перевірить дотримання законодавчих норм, які не допускають використання телерадіоорганізацій для закликів до розв'язування війни або її пропаганди. Перевірка телекомпанії відбудеться після завершення карантину.

Як повідомляла "ДС", Національна рада з питань телебачення і радіомовлення та Комісія з журналістської етики не мають претензій до журналісту Дмитру Гордону у зв'язку з інтерв'ю з прокурором Криму" Наталією Поклонської.

    Реклама на dsnews.ua