• USD 26.7
  • EUR 31.4
  • GBP 36.9
Спецпроєкти

Названа можлива причина вбивства трьох українців у в'язниці "ДНР"

Причиною конфлікту, що спричинив смерть громадян України в Кіровській виправній колонії №33 на окупованій частині Донецької області, є кримінальні розбірки

Сергій Гармаш
Сергій Гармаш
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться в заяві представника України в ТКГ Сергія Гармаша в Facebook, передає "ДС".

"За моєю інформацією, яка збігається з тією, що є в наших компетентних органах, мотивом конфлікту, що призвів до загибелі людей, є кримінальні розбірки. На грунті "бізнесу", якщо це так можна назвати", — написав він.

При цьому Гармаш додав, що поки можна говорити лише про двох загиблих, так як "немає підтвердження смерті третього постраждалого".

Також він розповів, що в даній колонії "активно процвітає телефонне та інтернет-шахрайство".

"Більш того, за інсайдерською інформацією, отриманою ще кілька років тому, такий вид бізнесу зеків розглядається в ОРДЛО мало не як природний, хоча і неофіційний, вид залучення грошей в "республіки". Це всіляко стимулюється, навіть організовується "начальниками". Принаймні в "ДНР", — підкреслив Гармаш.

Як повідомляла "ДС", 9 серпня стало відомо про вбивство трьох українських вʼязнів в Кіровській колонії. Один з них — засуджений за вбивство чемпіон України, дзюдоїст із Запоріжжя Євген Сотников. Омбудсмен зазначила, що всі убиті були засуджені до початку війни на Донбасі.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua