• USD 28
  • EUR 33.5
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

Не "корабельна сосна" Аллахвердієва пафосно і російською привітала жінок з 8 березня

Народний депутат фракції "Слуга народу" Ірина Аллахвердієва оприлюднила російськомовне привітання на честь Міжнародного жіночого дня

Реклама на dsnews.ua

Привітання "слуги" рясніє пафосними висловлюваннями, схожими на ті, які часто можна зустріти в російських пабліках, інформує "ДС".

"Вітаю вас зі святом ЇЇ Величності Жінки! Весна спочатку приходить в серце, потім поселяється в будинку і пробуджується в природі. Дорогі жінки, нехай посмішка завжди висвітлює ваш шлях, і поруч завжди буде людина, яка змусить тремтіти ваше серце. Будьте яскравими, привабливими і чарівними. І нехай у вашій душі завжди буде весна!" — написала Аллахвердієва на своїй сторінці в Facebook.

Свій допис нардеп проілюструвала чуттєвим фото, на якому домінують темні тони. Коментарі на сторінці Аллахвердієвої обмежені.

Нагадаємо, в червні 2020 року в мережі зʼявився запис розмови керівників "слуг" у Верховній Раді Олександра Корнієнка і Давида Арахамії, під час якої вони нібито обговорювали колегу по фракції Ірину Аллахвердієву. "Така піддута, звичайно, трохи. Трохи тюнінг, тон too much. Загалом вона баба робоча взагалі. Як корабельна сосна. Вона тут відху*рить триста зустрічей за чотири місяці. І виграє", — сказав Корнієнко.

Арахамія у бесіді підтримав колегу по фракції в його оцінці жінки.

Згодом Корнієнко заявив, що Аллахвердієвій у скандальному записі були присвячені тільки кілька слів про її красу, а далі пішло обговорення Тетяни Домбровської. Саме її назвали "корабельною сосною". Тетяна Домбровська — бізнесвумен із Миколаєва.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua