• USD 28.1
  • EUR 33.7
  • GBP 39.1
Спецпроєкти

"Не просто дякую — вклоняюся кожному з вас!" Порошенко привітав ЗСУ зі святом

Реклама на dsnews.ua

Пʼятий президент України, лідер "Європейської солідарності" Петро Порошенко привітав воїнів-захисників із днем Збройних сил України

Про це він написав на своїй Facebook-сторінці, передає "ДС".

"Ви — найкращі сини та доньки нашої держави. Ви захистили і захищаєте її від російської агресії. Саме ви є ключовим гарантом незалежності країни та свободи кожного громадянина."

Порошенко відзначив, що саме Збройні Сили користуються найбільшою повагою і довірою українського суспільства.

"Як армія з народом, так і народ — з армією. А от влада теперішня, на жаль, не надто шанує армію. Вона для неї точно не пріоритет. І це — проблема світоглядна. Людям, які сповідують ідеологію «какая разница», не дано зрозуміти і усвідомити роль армії як основи державності. Тому вони — вперше з часів Януковича — обмежують фінансування Збройних Сил. Тому вони провалили державне оборонне замовлення і згорнули низку надзвичайно важливих військових програм. Тому вони вже два роки не підвищують -грошове забезпечення військовослужбовців, хоча ми це робили, бувало, що і двічі на рік."

Попри усе, Порошенко висловив впевненість, що "армія, яка з честю витримала удар російського агресора, переживе і мишачу вовтузню усіх тилових пацюків". Порошенко переконаний, що українські Збройні Сили, які за своїм професіоналізмом наблизилися до кращих армій світу, є достатньо сильними, щоб пройти важкий період недолугого, некомпетентного керівництва.

"П’ять років на посаді Верховного Головнокомандувача — найскладніші в моїй роботі, але і найважливіші. Мені пощастило у цьому служінні бачити справжніх героїв, великих патріотів, бути з вами разом у захисті Україні. Не просто дякую — вклоняюся кожному з вас!"

Нагадаємо, сьогодні в Україні відзначають День Збройних сил України.

    Реклама на dsnews.ua