• USD 28.1
  • EUR 34
  • GBP 38.2
Спецпроєкти

Окупанти визнали, що дощі в Криму не вирішили проблему з водою

Реклама на dsnews.ua

В анексованому Росією Криму недавні сильні опади поки не вплинули на гідрологічну ситуацію на півострові

Про це повідомила начальник відділу гідрології гідрологічних прогнозів Наталія Охременко, передає "ДС" з посиланням на россагентство РИА Новости.

"Дощі пройшли. Найсуттєвіші випали в степових районах, а не там, де нам хотілося. У басейнах річок опади пройшли, але невеликі. Істотно гідрологічна обстановка не покращилася", — сказала вона.

За її словами, невеликі підвищення рівня води були на притоках Бельбека і на річці Чорна — в межах 7-13 сантиметрів. При цьому на Альмі стік не поновляться.

Також Охременко припустила, що ситуація може змінитися найближчим часом.

"Синоптики обіцяють нестійку погоду, опади 12-13 січня, а 14-15 очікується сніг. У горах він уже пішов. Сподіваємося, чекаємо", — додала вона.

Нагадаємо, у вересні 2020 року авіація гідрометцентру Росії прибула в окупований Крим, щоб примусово викликати на півострові опади

Як писала "ДС", президент РФ Володимир Путін заявляв, що в Криму достатньо власних запасів прісної води, а всі проблеми з водопостачанням міст виникли через те, що раніше на півострові не займалися інфраструктурою.

У президента України заявляли, що проблеми з водопостачанням в Криму пов'язані з неправильним розподілом ресурсу. Після початку тимчасової окупації Росія почала направляти водні ресурси на військові бази, обслуговування військового персоналу.

    Реклама на dsnews.ua