• USD 28
  • EUR 33.7
  • GBP 39
Спецпроєкти

Окупанти вирішили поїти кримчан з водоспадів

Реклама на dsnews.ua

Окупаційна влада Криму вирішила використовувати водоспади на півдні півострова як додаткові джерела для забезпечення водою місцевих жителів

Про це заявила в.о. голови окупаційної адміністрації Ялти Яніна Павленко, інформує "ДС" з посиланням на "Інтерфакс".

"Спасибі богу, спасибі дощам, які були. Ми отримали серйозні притоки в альтернативні джерела водопостачання — це наші водоспади", — сказала Павленко.

За її словами, для цього будуть використовуватися три водоспади. Крім того, Ялта, два водосховища якої обміліли, почала брати воду з озера Могаби. Також окупанти заявили про роботи, що ведуться по підключенню до централізованого водопостачання двох свердловин.

Павленко стверджує, що після цього "деякі регіони в Ялті будуть не цілодобово, але більш-менш постійно отримувати воду". Як складуться справи у інших районів Ялти вона не сказала.

Відзначимо, що відсьогодні жителям окупованої Ялти воду дають лише 6 годин на добу — три години вранці і три години ввечері.

У серпні графіки подачі води по годинах ввели в Сімферополі і ще 39 населених пунктах поблизу. Євпаторія залишилася без гарячого водопостачання. Окупаційна влада Севастополя через дефіцит води оголосили "режим підвищеної готовності".

Як писала "ДС", окупаційна влада Криму збираються до квітня наповнити систему водопостачання Сімферополя за допомогою додаткових свердловин прісної води, не дивлячись на те, що викачування води з підземних джерел вже призвело до засолення грунтів на півострові

    Реклама на dsnews.ua