• USD 27.8
  • EUR 32.7
  • GBP 36.2
Спецпроєкти

Окупанти повідомили про восьми нових випадках COVID-18 в Криму

Реклама на dsnews.ua
До ранку 2 липня в окупованому Криму виявили 706 випадків коронавирусной інфекції. Приріст за останню добу склало вісім нових випадків

Про це йдеться в повідомленні на сторінці "голови" окупаційного уряду Криму в Facebook, передає "ДС".

За його даними, четверо хворих виявлені при проведенні протиепідемічних заходів з раніше зареєстрованим випадків, 3 - при скринінгу здорових осіб, 1 - при зверненні за медичною допомогою. Всі хворі госпіталізовані, визначено коло контактних осіб, у відношенні яких проводяться профілактичні заходи.

Всього на поточний період в Криму зареєстровано 706 випадків нової коронавирусной інфекції. 36 з них завезені з-за кордону, 94 - з сусідньої Росії та особи, виявлені по контакту з ними. Видужали за весь період - 520 осіб. Згідно з даними російського міністерства охорони здоров'я Криму, загальне число померлих хворих з коронавірусом становило 28 осіб. У Севастополі нової коронавирусной інфекцією заразилися 235 осіб. Одужав 181 людина, четверо померли.

Крим.Реалії уточнюють, що, за даними подкотрольного Кремлю "моз Криму", за минулу добу на півострові помер ще один пацієнт з коронавирусной інфекцією.

Таким чином, число померлих хворих з коронавірусом в Криму зросло до 29 осіб. Більш докладних даних про померлих немає. Російська влада Криму вирішили більше не проводити щоденні брифінги чиновників для інформування про ситуацію з епідемією коронавіруса, публікуючи короткі дані на відомчих сайтах.

    Реклама на dsnews.ua