• USD 27.7
  • EUR 33.4
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

Окупаційна влада Криму звинуватили П'єра Рішара і Алессандро Сафіну у жадібності

Реклама на dsnews.ua
Окупанти ще сподіваються, що до них будуть їздити зірки світового рівня

Французький актор П'єр Рішар і італійський співак Алессандро Сафіна скасували свої концерти в аннексированном Росією Криму не через політику, а з-за грошей. Таку заяву зробив так званий "віце-прем'єр кримського уряду" Дмитро Полонський, повідомляє "ДС" з посиланням на РИА Новости.

"Для цих колег найголовніше - це гроші. Для когось важливіше честь, совість, ділова репутація, а для когось важливі гроші. Нехай ця історія залишається на їх совісті. Люди вибрали гроші, це чисто комерційний розрахунок, так як в Україні, наприклад, вони можуть дати десять концертів, а в Криму тільки один, тому тут чисто фінансова історія", - заявив Полонський.

У той же час він упевнений, що кількість артистів, навіть міжнародного рівня, які приїжджають з гастролями в аннексированный Росією Крим, не зменшиться. "Багато хороших і видатних артистів, як російських, так і світових, приїжджають і будуть приїжджати до Криму", - заявив Полонський.

Читайте також:

Як повідомляла "ДС", французький актор П'єр Рішар відмовився від поїздки в аннексированный Крим, де 10 і 11 лютого планувалися його виступу з виставою "П'єр Річард III".

Раніше італійський співак Алессандро Сафіна також скасував свої виступи в Криму.

    Реклама на dsnews.ua