• USD 28.2
  • EUR 32.9
  • GBP 36
Спецпроєкти

Окупанти розповіли про 18 нових випадків COVID-19 у Криму

Реклама на dsnews.ua

Станом на ранок вівторка, 4 серпня, у Криму зафіксовано 1323 випадки коронавірусної інфекції. За минулу добу на півострові виявили 18 нових випадків інфікування

Про це підконтрольний Росії "голова" Криму Сергій Аксьонов повідомив на своїй сторінці в забороненій російській соцмережі "Вконтакте", передає "ДС" з посиланням на Крим.Реалії.

«7 з них виявлені при зверненні за медичною допомогою, 11 – серед контактних з раніше зареєстрованим випадків», – підкреслив Аксьонов.

Всього, за його даними, на сьогодні в Криму зареєстровано 1323 випадки нової коронавірусної інфекції. 73 з них завезені з-за кордону, 109 випадків завезені з сусідньої Росії та виявлено по контакту з ними, 973 випадки виявлено при зверненні за медичною допомогою та за контакту з особами з лабораторно підтвердженими результатами, 168 – при лабораторному скринінгу здорових осіб. Видужали за весь період – 945 осіб.

За 2 серпня в Криму зареєстрували 36 нових випадків коронавірусної інфекції, повідомив російський глава Криму Сергій Аксьонов.

За його даними, всього на поточний період в Криму зареєстровано 1305 випадків нової коронавірусної інфекції, 73 з них завезені з-за кордону, 109 – з сусідньої Росії та виявлено по контакту з ними. Видужали за весь період – 932 людини, померли від коронавірусу 15 пацієнтів. Всього з початку року в Севастополі, за даними влади, на нову коронавирусну інфекцію захворіла 351 людина, одужала 291 особа, 9 осіб померло.

Тим часом, в Євпаторії хочуть влаштувати марафон за участю команд із сусідньої Росії.

Влада Севастополя запрошують всіх на «загальноміську зарядку».

А підконтрольна Росії влада Сімферополя плануює з 8 серпня по 30 вересня провести розширений сільськогосподарський ярмарок. Інформація про це розміщена на сайті російської адміністрації Сімферополя.

Нагадаємо, станом на ранок 4 серпня, в Україні зафіксовано 1061 новий випадок зараження коронавірусом, загальна кількість інфікованих досягла 74 219.

    Реклама на dsnews.ua