• USD 28.1
  • EUR 34
  • GBP 38.2
Спецпроєкти

Окупанти значно скорочують подачу води в Ялті через засуху

Реклама на dsnews.ua

В анексованій Росією Ялті з наступного тижня через засуху введуть подачу води по годинах

Про це заявив так званий міністр житлово-комунального господарства Криму Дмитро Черняєв, інформує "ДС".

"З 14 грудня адміністрація міста планує приступити до зниження подачі води. На поточному тижні буде проведене повне оповіщення всіх обʼєктів, і з наступного понеділка перехід на графік подачі по три години вранці й три години у вечірній час", — цитує його слова "Інтерфакс".

За словами Черняєва, зараз триває пошук нових джерел для Ялти, розглядається можливість подачі артезіанської води й будівництва опріснювальної установки.

Повідомляється також, що на сьогодні рівень наповнення двох водосховищ регіону опустився до історичного мінімуму – 17% від загального обсягу. На початку літа відмітка становила 70%.

Як писала "ДС", на початку вересня в окупованих Росією Сімферополі, Бахчисарайському і Сімферопольському районах через посуху і обміління водосховищ почався третій, найжорсткіший, етап обмежень подачі води. За порятунок Сімферополя взялися навіть військові окупантів. Підрозділ російських трубопровідних військ перекрив земляною греблею річку Біюк-Карасу нижче Білогірського водосховища, щоб зі ставка, що утворився, качати воду на потреби Сімферополя.

Разом з тим у середині жовтня стало відомо, що води у Криму залишилося менше ніж на три місяці.

    Реклама на dsnews.ua