• EUR 42.2
  • GBP 49.4

Олімпіада: жоден українець не дійшов до фінішу марафону в Токіо (ФОТО)

В останній день на Олімпійських іграх в Токіо розіграли комплект нагород у чоловічому марафоні. На старт вийшли і три представники України, однак жоден з них до фінішу не дійшов

Переможцем на найдовшій дистанції в легкій атлетиці став 36-річний кенієць Еліуд Кіпчоґе, який взяв золоту медаль на другій Олімпіаді поспіль, передає "ДС".

Дистанцію в 42 км Кіпчоґе вдалося пробігти за 2 години 8 хвилин і 38 секунд. Друге місце у представника Нідерландів Абді Наґеє з часом 2:09.58, замкнув трійку кращих бельгієць Башир Абді (2:10.00).

Всі три представники України – Микола Нижник, Олександр Ситковський і Богдан-Іван Городиський зійшли з дистанції, не витримавши важких кліматичних умов в Токіо, хоча в Японії марафон проходив рано вранці.

Хоча не витримували не тільки українські марафонці, яким, судячи з усього, не далася акліматизація. На трасі падали і самі японці.

Нагадаємо, сьогодні триває останній день Олімпійських ігор-2020. Зранку українська велосипедистка Олена Старікова здобула срібну медаль у спринту з велотреку на Олімпіаді в Токіо. У художній гімнастиці в груповому багатоборстві на Олімпіаді в Токіо Україна посіла 7 місце.

Редактор: Віктор Костенко