• USD 26.7
  • EUR 31.3
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

Від COVID-19 повністю вакцинували 2/3 дорослих мешканців Моршина: у місті ніхто не хворіє

У Моршині на Львівщині, де в рамках пілотного проекту від коронавірусу вакцинували 66% дорослого населення, не виявили жодного випадку захворювання

Ілюстративне фото
Ілюстративне фото / mmhealth.org
Реклама на dsnews.ua

Останній випадок COVID-19 у місті був зафіксований 20 червня, повідомили у пресслужбі Міністерства охорони здоров’я, передає "ДС".

Станом на 2 серпня у Моршині принаймні однією дозою щепили 72,4% дорослого населення, повністю завершили вакцинацію 66% людей. 

"Це дуже хороший результат. Вакцини проти COVID-19 демонструють високі рівні ефективності та захисту. І це не лише український, але й світовий досвід. Звісно, ми чудово розуміємо всі обмеження такого проєкту, але маємо сказати про те, що досягнуті високі та надвисокі цифри універсального охоплення є необхідною умовою для припинення спалаху і пандемії", – наголосив заступник міністра — головний державний санітарний лікар Ігор Кузін. 

Кузін додав, що мета МОЗ сьогодні – щепити якомога більше людей та не дати пандемії восени загостритись.

90% від усіх вакцинованих у Моршині щепили вакциною Sinovac (CoronaVac). Також щеплювали препаратами AstraZeneca та Pfizer-BioNTech (Comirnaty).

Загалом у місті проживають 4 239 людей, 800 з них – діти до 18 років.

Нагадаємо, у квітні 2021 року МОЗ запустило пілотний проєкт з вакцинації проти коронавірусу більшості дорослого населення цього міста на Львівщині..

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua