• USD 28.2
  • EUR 32.9
  • GBP 36
Спецпроєкти

Батько загиблого морпіха звинуватив владу та керівництво ЗСУ у брехні

Реклама на dsnews.ua

Батько морського піхотинця Ярослава Журавля, який загинув на Донбасі, записав відеозвернення до українців і розповів про цинічну брехню навколо смерті свого сина

Відповідне відео розміщено в YouTube, передає "ДС".

Батько військовослужбовця Ярослава Журавля, який загинув на Донбасі 13 липня 2020 року, стверджує, що представники ЗСУ збрехали про чотори виходи для порятунку його сина, не дали провести спецоперацію з його евакуації, а також передали чужий берет, який його син ніколи не носив.

Батько зазначив, що вклоняється перед справді достойними морськими піхотинцями, "а не тими брехунами, які приїхали, розповідали казки… брехню про чотири виходи для врятування мого сина".

"Вони приховали, що були спецпризначенці, яким не дали добра витягти мого сина звідтіля", — додав чоловік.

Далі батько розповідає про берет сина, який йому передали, але який, як виявилося, не має до нього жодного стосунку: "Мені зателефонували і запитали, чи класти берет в могилу чи ні. Для мене це було (берет — ред.) дійсно чимось святим. Вони в мене питають. Я кажу: "Та ні, воно в мене залишиться в моїй сімʼї, в моїх дітей для поколінь". Дійсно, коли привезли до селищної ради тіло мого сина, мені один з морських піхотинців, один з близьких-близких друзів мого сина ще по службі в 93-ій бригаді "Холодний яр", вручив цей берет. Я його просто притулив до серця і держав. А коли пройшов похорон мати Ярослава взяла його до рук і каже: "Так хіба мій син міг носити так цей берет". Я подивився і не знаю, скільки його років носили, і де вони його взяли. І тоді я згадав, як за днів пʼять до загибелі він дзвонив і каже, що в листопаді закнічується контракт, а здати на морпіха і отримати берет треба ще півроку … Це чужий берет, з чужої голови".

Нагадаємо, батько померлого від поранень бійця Ярослава Журавля, якого мали евакуювати українські медики, але потрапили в засідку, прокляв президента Володимира Зеленського та його оточення.

    Реклама на dsnews.ua