• USD 39.4

Паралімпіада-2020: у скарбничці України вже 20 нагород

Українець Кирило Гаращенко здобув для України ще одну нагороду, 20-ту по рахунку, на Паралімпійських Іграх у Токіо — срібну медаль

Він став призером у плаванні на дистанції 400 метрів вільним стилем (клас — S13), передає "ДС".

Зазначимо, Гаращенко поступився чотирма секундами у боротьбі за "золото" білорусу Ігарю Бокі, але з такою ж перевагою випередив француза Алекса Портала.

Нагадаємо, в перший день на Паралімпійських Іграх в Токіо Україна отримала вісім нагород, серед яких була перша золота медаль, яку здобула Єлизавета Мерешко на дистанції 50 метрів вільним стилем. У другий день, 26 серпня, Мерешко завоювала девʼяту, срібну медаль, у запливі 200 метрів комплексним стилем.

Як писала "ДС", раніше в третій день Паралімпіади, 27 серпня, українські спортсмени виграли 11 нагород, серед яких було й два "золота".

Редактор: Віктор Костенко