• USD 28
  • EUR 33.5
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

Передвиборчі обіцянки Кличко добудувати Подільсько-Воскресенський міст були фальшивими – урбаніст

Роботи на будівництві Подільсько-Воскресенського моста в Києві завмерли восени минулого року

Реклама на dsnews.ua

На Лівому березі ситуація з мостом ще гірша — будівництво ледь розпочато, проєктна документація не приведена в порядок. Обіцянки добудувати міст, які перед виборами в жовтні 2020 року роздавав Кличко, були неправдивими, пише фотограф-урбаніст Олег Тоцький.

Фотограф рік за роком фіксує на фото, що відбувається на всіх майданчиках. На думку Тоцького, в першій половині 2020 року прогрес дійсно був, однак починаючи з осені усі роботи зупинилися.

«У зриві термінів відкриття моста в кінці 2020 року були звинувачені власники ділянок на Русанівських садах! Яким боком вони взагалі до термінів будівництва?», — обурюється Тоцький.

«На карантин, до речі, теж намагалися наговорювати, але і тут неувʼязочка: за залізницею роботи потрібно було починати ще в 2019 році, коли ніякого карантину не було. Про цей делікатний момент було абсолютно забуто за передвиборчими обіцянками запустити міст в 2020-м, які звучали аж до кінця жовтня», — коментує фотограф-урбаніст.

Найприкріше, за словами Тоцького, що «на лівобережну ділянку ще рік тому просто забили на всіх рівнях… Простіше кажучи, відкривати міст в кінці року ніхто не планував задовго до виборів мера (дуже задовго). Чи вважаєте ви такий стан справ нормальним чи ні — особистий вибір кожного. Я ж терпіти не можу таке відверте лицемірство і, на жаль, в минулому році воно стало частиною історії цього моста».

Читачі Тоцького в коментарях жартують, що в 2050 році Київ буде відомий як місто, в якому будують Подільсько-Воскресенський міст. Інші турбуються про те, що ванти, які замінили в минулому році, лежать без діла, гідроізоляція не накрита асфальтом — ще трохи, і потрібно буде все переробляти. Багато хто цікавиться, чому Київ не віддасть міст Укравтодору.

Нагадаємо, раніше Укравтодор офіційно звертався до керівництва міста з пропозицією взяти на баланс Подільсько-Воскресенський міст. Голова Укравтодору Олександр Кубраков заявив, що міст можна добудувати за один будівельний сезон.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua