• USD 28
  • EUR 33.7
  • GBP 39
Спецпроєкти

Мʼясо, яке не шкода. У мережу злили цинічні переговори бойовиків з "кураторами" із РФ

У мережі оприлюднено аудіозапис нібито перехоплених переговорів російських військових і підконтрольних їм бойовиків на Донбасі

Реклама на dsnews.ua

Запис розмови між кадровим офіцером РФ з позивним "Ростов" і бойовиком Антоном Чепішко з'явився 7 квітня на Youtube-каналі anonymous stuff, передає "ДС".

В ході переговорів йдеться про намір здійснити обстріл позиції бойовика "Варяга", який знаходиться на окупованій росіянами території України. Це свідчить про зацікавленість РФ в ескалації конфлікту на Донбасі.

На зауваження "Так це ж наші" з боку російських кураторів йде жорстка відповідь: "Вони — м'ясо, їх не шкода. Головне — почати активну стадію. Тоді наші, які на "стрічці" (на кордоні, — прим. "ДС"), зможуть повноцінно зайти ... Потім розберемося з їхніми сім'ями".

Зазначимо, що СБУ поки не прокоментувала ці записи. "ДС" не може підтвердити достовірність даної інформації. Коментарі до ролика відключені.

Нагадаємо, раніше головнокомандувач Збройними силами України, генерал-полковник Руслан Хомчак заявив, що Російська Федерація збільшила кількість військ біля кордонів України, а також на території тимчасово окупованого Криму і в окремих районах Донецької та Луганської областей. В останні кілька днів на Донбасі фіксується загострення, ЗСУ зазнають втрат.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua