• USD 26.3
  • EUR 30.6
  • GBP 36.3
Спецпроєкти

Перший Всеукраїнський фестиваль верхової їзди і кінних видів спорту "Horses Spirit" збере понад 5 тисяч шанувальників з усієї країни

Перший Всеукраїнський фестиваль верхової їзди і кінних видів спорту "Horses Spirit" відбудеться в Харкові 2 і 3 жовтня

Реклама на dsnews.ua

Як зазначають організатори, видовищний івент спрямований на популяризацію верхової їзди і відродження олімпійського виду спорту, формування позитивного іміджу України на світовій арені, і налагодження державного і приватного партнерства між кінними клубами, повідомляє Depo.ua.

Засновниця фестивалю, начальниця Управління інноваційного розвитку та іміджевих проектів Харківської міської ради Вікторія Грецька-Миргородська зазначила, що захід збере більше п'яти тисяч любителів кінного виду спорту з усієї країни.

- Вікторія, як прийшла ідея створення першого Всеукраїнського фестивалю кінного спорту і яка головна місія цього проекту?

- Ідея створення подібного проекту у мене виникла дуже давно. Але саме зараз вирішили, що саме час її реалізувати. Тому обговорили цю ідею безпосередньо з головою Всеукраїнської федерації кінного спорту і головою Харківської обласної федерації. Ми ухвалили рішення, що це має бути не просто кінне шоу, а фестиваль зі своєю концепцією і філософією.

- У чому його унікальність?

- Філософія івенту полягає в тому, щоб показати, що кінь — друг людини протягом тисячоліть, і це особливо актуально в століття урбанізації. Будуть різні програми на бойовому полі: показові виступи та змагання з конкуру, виїздки, вольтижировки, шоу кінного театру, виступи інклюзивних спортсменів, виступи чемпіонів з грепплінгу, панкратіону та бодібілдингу. Це буде костюмована вистава про те, які були зустрічі людини і коня протягом століть. Музичною феєрією стане виступ сучасного кросовер оркестру "Prime Orchestra". Вперше яскраве звучання поєднується з грацією і красою коней.

- Вікторія, верхова їзда досить дорогий вид спорту. Як думаєте, є якісь механізми, які здатні зробити цей вид спорту доступним для талановитих дітей з малозабезпечених сімей?

- Головним завданням є популяризація верхової їзди для всіх верств населення. Ми зараз не говоримо про професійні заняття і дорогі аксесуари, а про можливість просто їздити верхи. Я вважаю, що Україна повинна готувати своїх олімпійських чемпіонів. На самому фестивалі заплановане проведення благодійного вечора, на якому відбудеться збір коштів для старту фонду. Метою фонду буде залучення дітей з малозабезпечених сімей до занять кінними видами спорту і підготовка майбутніх олімпійських чемпіонів.

    Реклама на dsnews.ua