• USD 36.6
  • EUR 37.4
  • GBP 44.2
Спецпроєкти

Перший Український онлайн-театр Stage.UA

19 липня 2022 року відбудеться онлайн-вистава "Сон літньої ночі", створена українськими акторами в рамках проекту Stage.UA. У виставі беруть участь 18 акторів та актрис, що через гарячу фазу війни опинилися в різних куточках, але от уже декілька місяців зустрічаються онлайн і готують прем’єру шекспірівської класики для глядачів з усього світу

Реклама на dsnews.ua

Вистава відбуватиметься в режимі реального часу на платформі ZOOM і створена за підтримки британського театру Butterfly theater під керівництвом Ейлін Гонсалвес (Aileen Gonsalves), передає "ДС".

Британські колеги допомогли нашим акторам опанувати мистецтво онлайн-вистав та люб’язно надали свої технічну базу для трансляції вистави.

Мета проєкту Stage UA — підтримати українських акторів в цей складний час, надати їм можливість продовжувати професійну діяльність та відкривати світу Україну.

Вистава гратиметься українською мовою з англійськими субтитрами для іноземної аудиторії.. Режисер — постановник вистави заслужена артистка України Марія Грунічева.

Прем’єра буде транслюватися на Youtube-каналі театру "Батерфляй". Підтримати проєкт і отримати доступ до вистави українські глядачі можуть тут.

Детальніше про проєкт тут

    Реклама на dsnews.ua