• USD 27.2
  • EUR 32
  • GBP 37.4
Спецпроєкти

Пішов з життя відомий хореограф Григорій Чапкіс

На 92 році життя помер відомий український хореограф, суддя шоу "Танці з зірками" Григорій Чапкіс

Реклама на dsnews.ua

Про смерть артиста повідомили його рідні, інформує "ДС".

Легендарний танцівник пішов з життя у віці 91 року ввечері 13 червня. Тривалий час він знаходився у лікарні через ускладнення від коронавірусу. Наприкінці минулого року у нього діагностували двостороннє запалення легень, кілька разів Чапкіс потрапляв до реанімації.

Восени 2020 року Григорій Чапкіс вчетверте одружився. Його обраниця, Людмила, молодша за нього на 52 роки. Від попередніх шлюбів артист мав дочку Лілію та сина Григорія. 

У своєму Instagram Григорій (Грег) Чапкіс оприлюднив кілька спільних фото з батьком і написав "the legend never dies" ("Легенда ніколи не вмирає").

Довідка. Григорій Миколайович Чапкіс народився 24 лютого 1930 року в Кишиневі (Молдова). Юнаком працював будівельником на відбудові Хрещатику у Києві, а першу освіту здобув у залізничному училищі.

Танцювати майбутній артист почав у 10 років, а вже у віці 20 років працював хореографом у Театрі ім. Івана Франка. З 1955 року Чапкіс виступав у складі Державного ансамблю танцю УРСР під керуванням Павла Вірського.

Нагадаємо, у лютому 2020 року президент Володимир Зеленський нагородив Григорія Чапкіса орденом князя Ярослава Мудрого V ступеня.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua