• USD 26.7
  • EUR 31.3
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

З нагоди Дня Незалежності парашутисти станцюють гопак в небі

Захід, який пройде вперше в історії нашої країни, відбудеться за підтримки Українського культурного фонду

Парашутисти
Парашутисти
Реклама на dsnews.ua

Про це журналістам повідомила менеджер проєкту Марина Моїсеєнко, передає "ДС" з посиланням на "Укрінформ".

"Команда зі 150 учасників із Запоріжжя та інших куточків країни отримала можливість реалізувати унікальний показовий виступ з нагоди 30-річчя України — "Український гопак — на землі та в небі". ПУ "Новий театр", як головний організатор проєкту, підписав угоду з Українським культурним фондом", — зазначають організатори заходу.

Унікальність події полягає в поєднанні звичайного та повітряного танців "Гопак".

"Поки на землі український народний танець виконуватиме запорізький ансамбль "Вихиляси", в небо літаки піднімуть чотирнадцять професійних парашутистів, які в стрибку, разом з танцюристами на землі, повинні виконати елементи гопака та побудувати у вільному падінні фігури: цифру "30" і "серце". Так вирішили зізнатися в любові Україні. Під час приземлення парашутисти будуть тримати великий державний прапор. Потім відбудеться повітряне шоу літаків", — зазначили організатори.

Унікальна масштабна мультидисциплінарна культурно-мистецька подія запланована на 21 серпня. Вона відбудеться на аеродромі в с. Майське.

Як писала "ДС", святкові заходи розпочнуться з 22 серпня. З 21 серпня по 24 серпня структури МВС працюватимуть у посиленому режимі.

Національний банк України з 10 серпня вводить в обіг пам'ятну монету "До 30-річчя незалежності України" номіналом 5 гривень.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua