• USD 28.2
  • EUR 34.1
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

Чому "ДНР" не відкриває "кордону" з сусідньою "ЛНР": Telegram-канал назвав несподівану причину

Реклама на dsnews.ua

"ДНР" з березня 2020 роки тримає закритим "кордон" із так званою "ЛНР". Аби потрапити з Донецька до Луганська, людям доводиться їхати через Росію, а все тому, що у терористів різні підходи до України

Про це йдеться в повідомленні сепаратистського Telegram-каналу, передає "ДС".

«ЛНР» із червня минулого року не проти відкрити «кордон», як вони відкрили щоденний пропуск на лінії розмежування. Проти виступає «влада ДНР» через нібито боротьби з з коронавірусом. При цьому в «ЛНР» рівень захворюваності на COVID-19 значно нижчий, і ніби як їм потрібно було би закриватися від «ДНР», а не навпаки.

Автор Telegram-каналу зазначає, що справа в контролі за пасажиропотоком із підконтрольної Україні території.

«Ситуація з кордоном між ЛНР і ДНР наочно демонструє, що система влади, створена в республіках, є антинародною. Луганськ і Донецьк перетворено на два окремих князівства, де про проблеми простих людей думають в останню чергу. Проблеми з межами створені штучно — через те, що в Донецька і Луганська різні підходи до транспортного сполучення з Україною. У ЛНР КПВВ "Станиця Луганська" працює в штатному режимі, в ДНР кордон із Україною закрито, пропуск здійснюється за списками», — пояснив блогер.

Він зазначає, що Донецьку не подобається, що Луганськ відкрив лінію розмежування з українською стороною.

«Тому ДНР закрила кордон і з ЛНР. Уже 9 місяців жителі ЛНР не можуть потрапити до своїх родичів у ДНР. Свобода пересування в ЛНР і ДНР скоро стане розкішшю», — підкреслив автор пабліку.

Нагадаємо, уряд України дозволив для перевірки тих, хто в'їжджає з Криму і окремих районів Донецької та Луганської областей на наявність коронавірусу поряд із ПЛР-тестуванням використовувати також експрес-тестування на антиген.

    Реклама на dsnews.ua