• USD 27.9
  • EUR 33.2
  • GBP 38.3
Спецпроєкти

Поклонську запідозрили в загостренні шизофренії через ідею про "міст дружби"

Депутат Держдуми РФ Наталія Поклонська, підозрювана в Україні в державній зраді, оголосила конкурс на найкраще відео про "дружбу братніх народів"

Реклама на dsnews.ua

Користувачі соцмереж припустили, що у колишнього "прокурора Криму" відбулося сезонне загострення шизофренії, передає "ДС".

"На дворі весна, теплішає. Надії на журналістів і політиків з Росії та України практично немає. Залишаються прості людські відносини і бажання змінити сьогодення. Я говорю про російсько-українські відносини. Тому я оголошую конкурс на краще креативне відео для TikTok або Instagram. Відео має містити заклик до дружби наших братніх народів (можна російською та українською мовами)", — написала колаборантка у себе в Facebook.

Для участі в конкурсі Поклонської необхідно встигнути до 18 квітня зняти відео, опублікувати його у своїх акаунтах з хештегом #МостДружби і відзначити її, щоб вона побачила.

"Переможцям направлю персональні подарунки, а з автором найкращого відео знімемо спільний проєкт. Особливо запрошую до участі студентів та школярів з України. Побудуємо Міст Дружби разом!" — додала Поклонська.

Свій пост вона проілюструвала кількома мальовничими фотографіями. На них колишній "прокурор Криму" в червоній сукні позує в пшеничному полі.

Втім, найбільш показовими виявилися коментарі під постом, які залишили користувачі FB.

"Найкраще відео буде те, де ви, Наташа, просите пробачення і катаєтеся перед українським народом", — написала користувач Наталя Петрівна.

"Раніше вчені вже неодноразово запевняли, що на перебіг шизофренії впливає такий фактор, як сезонність, і весняне загострення шизофренії дійсно відбувається досить часто", — підійшов до ситуації з наукової точки зору Олександр Тиньковський.

"Після того, що зробила Росія з Україною, після понад тринадцять тисяч (за найскромнішими підрахунками) смертей на Донбасі. Ви що, реально вірите в якісь відеоролики?!" — обурився Андрій Іванов.

Справедливості заради варто відзначити, що деяким користувачам "відеоідея" Поклонської сподобалася. Щоправда, позитивні відгуки, як це часто буває, залишають в основному акаунти-пустушки, тобто боти.

Нагадаємо, раніше Поклонська розповіла про "шкірні болячки" і кишкові інфекції кримчан через брудну воду.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua