• USD 36.6
  • EUR 35.6
  • GBP 40.3
Спецпроєкти

Після "няши" Поклонської Гордон додумався взяти інтерв'ю у Гіркіна

Реклама на dsnews.ua

Український журналіст Дмитро Гордон взяв інтерв'ю у колишнього польового командира бойовиків ДНР Ігоря Гіркіна (Стрєлкова)

Програму записали по Skype, передає "ДС" з посиланням на Гордон.

"Під час інтерв'ю Гіркін говорив про військовий конфлікт на Донбасі, збитий малайзійський літак, про президента РФ Володимира Путіна, його колишнього помічника Владислава Суркова і про суд у Гаазі", - йдеться в анонсі.

Гіркін, зокрема, розповів, що за його наказом розстріляли проукраїнських активістів Юрія Дяковського і Юрія Поправку.

"Ці люди були розстріляні за моїм наказом. Живим їм ніхто живіт не розпоров. Ні, [не шкодую, що їх розстріляли]. Вони були ворогами і прибули з диверсійною метою зі зброєю та вибухівкою", - сказав він.

Гордон пояснив, що вирішив взяти інтерв'ю у Гіркіна, оскільки вважає його символом і одним з головних дійових осіб російської агресії на Донбасі.

"Гіркін прийшов на нашу землю не милуватися її красою і визначними пам'ятками, не допомагати нам творити й будувати, а руйнувати, вбивати, нести хаос і розбрат. Я хочу, щоб люди в усьому світі подивилися це інтерв'ю і побачили, як путінська Росія, поставивши перед собою мету захопити частину України, прийшла до нас з вогнем і мечем. Ігор Гіркін - безумовно, історична фігура, і його відповіді на мої запитання - це не просто свідчення, це історія. Це інтерв'ю - вирок Путіну та російській владній верхівці, які вчинили агресію проти моєї країни", - сказав журналіст.

На новину відреагував український політтехнолог Олексій Голобуцький у своєму Facebook.

"Гордон запустив інтерв'ю з Гіркіним (йде прямо зараз) - типу як з "історичною фігурою": "...Я віддаю належне вашій мужності, вашому вчинку. ... Нам буде цікаво поговорити". Так, це хайп заради хайпу (а ніякий не "вирок Путіну"). Але питання в іншому. Це відверте порушення закону. І факт, що ніхто на це не відреагує", - написав він.

    Реклама на dsnews.ua