• USD 27.7
  • EUR 32.8
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

Правозахисники повідомили про затримання в ОРДЛО протестуючих шахтарів

Реклама на dsnews.ua
Бойовики на окупованій території Луганської області затримали двох шахтарів, які брали участь у страйках через невиплату зарплати

Про це йдеться в повідомленні на Facebook-сторінці Східної правозахисної групи, передає "ДС".

"За інформацією наших джерел, МДБ "ЛНР" працює в селищі Дубовський (або Гірник), де розташована шахта Комсомольська, ще з п'ятниці. Проводяться допити працівників підприємства з метою виявлення організаторів протесту. Також нам відомо про затримання двох працівників шахти. Їх відправили в Антрацит на допит, їх доля невідома", - зазначено в повідомленні.

Крім того, правозахисники повідомляють, що на в'їзді в Дубовський варто блокпост, а до сім'ям протестуючих шахтарів приходило "МГБ" з метою вплинути на протестувальників з боку рідних. Також в Антрацитівському районі вимкнули мобільний зв'язок, але працюють додатки Whatsapp і Viber.

Голови профспілки шахти Георгія Чернецова також опитували, але не затримали.

Нагадаємо, працівникам шахти "Ніканор-Нова", розташованої в підконтрольному бойовикам самопроголошеної "ЛНР" Зоринську, досі не погасили борги по зарплаті.

Раніше повідомлялося, що деяких працівників шахти "Никонор-Нова" звільнили після акції протесту з вимогою погасити заборгованість.

    Реклама на dsnews.ua