• USD 26.8
  • EUR 31.9
  • GBP 37.4
Спецпроєкти

Підприємець Юрій Мавродієв допоміг постраждалим від пожеж у Луганській області: сума допомоги склала пів мільйона

Підприємець і громадський діяч Юрій Мавродієв надав допомогу жителям районів Луганської області, які постраждали від лісових пожеж влітку 2020 року, коли вогонь, що перекинувся на селища, забрав життя 17 осіб, а також залишив без житла близько 500 родин

Юрі Мавродієв
Юрі Мавродієв
Реклама на dsnews.ua

Жителям цих районів надають різноманітну допомогу небайдужі підприємці та волонтери, інформує "ДС" з посиланням на Lenta.ua.

Особливу участь взяв Юрій Мавродієв, який допомагає будматеріалами жителям селищ Сиротине та Воронове, які відновлюють своє житло. Раніше він закупив і доставив погорільцям дві фури шиферу і пообіцяв зробити наступну поставку, як тільки будуть уточнені списки жителів цих сіл, які відновлюють свої будинки. Днями ця поставка була зроблена, до двох раніше названих селищ додалося ще і Смоляниново. Загальна сума допомоги, яку надав Мавродієв, склала 500 тисяч гривень.

За даними ЗМІ, меценатством і доброчинністю Мавродієв займається давно, хоча ніколи це не афішував. Протягом багатьох років він підтримує інвалідів зору, дитячий спорт, а також є активним учасником діяльності БФ "Мистецька ініціатива", який системно допомагає дітям, які проходять лікування в НДСЛ "ОХМАТДИТ".

    Реклама на dsnews.ua