• USD 28.4
  • EUR 33.3
  • GBP 36.8
Спецпроєкти

Представники "Океану Ельзи" та "Бумбокса" заявили, що їх пісні використали на концерті до Дня Незалежності без дозволу

Реклама на dsnews.ua

Менеджерка гурту "Океан Ельзи" Вікторія Хоменко і продюсер "Бумбокса" Олексій Согомонов заявили про неузгоджене виконання їхніх пісень під час святкування Дня Незалежності в Києві

Про це представники музичних гуртів повідомили в соціальних мережах, передає "ДС".

Так, менеджерка гурту "Океан Ельзи" Вікторія Хоменко написала у Facebook, що про дозвіл на використання пісні гурту "Там, де нас нема", яку виконала під час урочистостей Вєрка Сердючка, ніхто не запитував.

"Незалежність — це свобода, повага і до себе, і до інших, зокрема й до прав. Здається, так банально і ясно? Не всім. Щодо питань використання пісні "Океану Ельзи" сьогодні зранку — ні, не давали дозвіл! Ба більше — навіть не звертались", — каже Хоменко.

Подібну відповідь продюсер "Бумбокса" Олексій Согомонов дав на запитання у Facebook, чи питали у музикантів дозволу на використання пісні (під час урочистостей лунала композиція "Вахтерам") або запрошували взяти участь у концерті . 

"Ні, звичайно, ніхто не питав", — написав він у коментарях.

Як писала "ДС", на Софійській площі у Києві під час офіційних урочистостей до 29-ї річниці Незалежності України відбувся концерт, участь у якому взяла Вірка Сердючка (Андрій Данилко), Оля Полякова, Потап та інші зірки української естради.

    Реклама на dsnews.ua