• USD 27.2
  • EUR 32
  • GBP 37.4
Спецпроєкти

Прикордонники не пустили російську актрису до України

Українські прикордонники відмовили у в'їзді російській актрисі дубляжу та озвучки, яка хотіла потрапити до нашої країни через пункт пропуску "Паланка-Маяки-Удобне" на кордоні з Молдовою

Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться в повідомленні пресслужби Міністерства внутрішніх справ, передає "ДС".

"В пункт пропуску «Паланка-Маяки-Удобне», що на українсько-молдовському кордоні, на в’їзд в Україну прибула громадянка РФ. Під час заходів контролю прикордонники Білгород-Дністровського загону встановили, що іноземка незаконно перебувала в Криму. Правоохоронцям 59-річна росіянка повідомила, що прямує в Одесу, щоб виступити в театрі", - сказано в повідомленні.

Зʼясувалося, що росіянка потрапила до Криму з порушенням українського законодавства. У звʼязку з цим у вʼїзді в Україну їй відмовили і заборонили вʼїзд в нашу країну терміном на три роки.

Імʼя та прізвище росіянки прикордонники не назвали, зазначивши лише, що вона є відомою в РФ актрисою дубляжу та озвучки, а також співачкою.

Як повідомляла "ДС", у російського репера Басти сплив термін заборони на вʼїзд до України. У Басти 25-26 червня заплановані великі концерти в Києві.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua