• USD 27.3
  • EUR 32.5
  • GBP 37.9
Спецпроєкти

У російського репера Басти сплив термін заборони на в'їзд: у червні може виступити в Києві

Громадянин Російської Федерації Василь Вакуленко, відомий як репер Баста, офіційно зможе вʼїхати в Україну, бо закінчилися терміни заборони на вʼїзд

Баста
Баста
Реклама на dsnews.ua

Про це сказав міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко в інтервʼю 24 каналу, передає "ДС".

"СБУ вирішила не пускати Моргенштерна, слава Богу. Але очевидно, якийсь термін сплив, і Баста може сюди заїхати", — сказав Ткаченко.

Він зазначив, що СБУ керується власними нормативними документами, за якими вона забороняє вʼїзд тим чи іншим людям на територію України, і не обовʼязково тільки артистам. Але, за його словами, коли йдеться про артистів, то всі звертають на це увагу, а коли мова йде про інших нікому не відомих людей, то це проходить повз увагу.

"Як я особисто ставлюсь до російських артистів? Не зовсім добре, тому що вважаю, що це, по-перше, заважає українським артистам розвиватися, а по-друге, велика їх кількість, яка була раніше, точно не йшла на благо створення умовного українського музичного продукту. Зараз їх стало суттєво менше. Якщо спитати про ставлення до різних артистів, то я щиро радий, що мої улюбленці Макаревич і Гребенщиков можуть сюди приїздити. Тому що і з позицією у них все нормально, адекватно, і музиканти вони високого профілю", — додав Ткаченко.

У російського репера Басти 25-26 червня заплановано великі концерти у Києві.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua