• USD 27.2
  • EUR 32.3
  • GBP 37.7
Спецпроєкти

Прикордонники пояснили, чому не випустили жінку із дітьми, які кидалися паспортами (ВІДЕО)

Державна прикордонна служба України відреагувала на скандальне відео, на якому жінка з дітьми викидає українські паспорти і скаржиться на відмову на виліт в Стамбул

Реклама на dsnews.ua

Прессекретар Харківського прикордонного загону Максим Бояр пояснив, що у громадянки не були належно оформлені документи, інформує "ДС".

За його словами, жодних скандалів жінка під час проходження паспортного контролю в аеропорту "Харків". не влаштовувала. На все оформлення зі спілкуванням пішло близько 5 хвилин. Їй пояснили відмову в пропуску на рейс відсутністю потрібного документа

"Не пропустили тому, що у неї були не всі документи, а саме була відсутня нотаріально завірена згода на виїзд за кордон одного з батьків", — пояснив Бояр у коментарі телеканалу "Simon".

Начальника Харківського прикордонного загону також висловився про відео зі жбурлянням жінкою паспортів: "Це, я вважаю, для будь-якого громадянина України є обурливим випадком".

Як писала "ДС", 18 травня в мережі зʼявилося відео, на якому жінка і двоє неповнолітніх дітей кидають на землю українські паспорти та образливо висловлюються на адресу держави в цілому. Згодом зʼясувалося, що жінку, поведінка якої обурила мережу, звуть Людмила Чмульова, вона, ймовірно, мешкає у Харкові або в області. За словами самої жінки, відео з киданням паспортів — фейкове. Також Чмульова поскаржилася на цькування у мережі.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua