• USD 27.3
  • EUR 32.6
  • GBP 38.2
Спецпроєкти

Жінка, яка разом з дітьми викинула український паспорт, пригрозила ЗМІ судом (ВІДЕО)

Жінка, яка разом із двома неповнолітніми дітьми викинула українські паспорти через те, що не змогла вилетіти до Стамбула, поскаржилася на погрози та цькування у мережі

Реклама на dsnews.ua

Разом з тим вона пригрозила ЗМІ звернутися до суду і пообіцяла розповісти свою версію того, що сталося, інформує "ДС".

Громадянку, яка опинилася в епіцентрі скандалу, звуть Людмила Чмульова. Вона, за даними ЗМІ, мешкає або у Харкові, або у Харківській області. У вівторок, 18 травня, Чмульова записала відеозвернення, в якому заявила, що кадри з викиданням паспорта — фейк.

Жінка також закликала користувачів Інтернету припинити слати їй гнівні повідомлення з погрозами. "Хлопці, будь ласка, зупиніться! Ви не знаєте, який вчора я стрес пережила на кордоні. Ви не розумієте, що ви робите. Припиняйте мені погрожувати… Ви, не знаючи що насправді сталося, зараз мене рвете на шматки ще й з погрозами", — заявила Людмила Чмульова.

Жінка має намір найближчим часом пояснити всю ситуацію, зробивши офіційну заяву, а поки попросила "не робити ні з кого цапа відбувайла". При цьому вона запевнила, що скандальний ролик, на якому нібито викинула свій паспорт і грубо лаяла Україну, насправді був змонтований, й у такому вигляді розійшовся в ЗМІ.

Також Чмульова пообіцяла подати до суду на видання, яке поширило відповідні кадри. Мабуть, мова йде про скандальне видання vesti.ua. "Це відео фейкове. Це нарізки, які зроблені з різних сторінок. Я в будь-якому випадку булу подавати в суд на це видання, яке це опублікувало… Будь ласка. Не знаючи, в чому суть справи, ви мене зараз розриваєте на шматки", — обурилася жінка.

Слід зазначити, що версія про нібито "змонтований фейк" виглядає дивно, адже на відео чітко видно і чутно, що робить і що каже Чмульова та двоє неповнолітніх дітей. Зокрема, жінка називає законодавство держави "грьобаним", а дівчинка (мабуть, її донька) каже наступне: "Україно, дякую! Іди-но ти в ж*пу".

Як писала "ДС", у мережі жорстко розкритикували жінку, яка разом із дітьми викинула закордонний паспорт України. Користувачі соцмереж повідомили, що вона мешкає у м. Дружківка Донецької області. Акаунти Людмили Чмульової у Facebook та Instagram заблоковані.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua