• USD 27.7
  • EUR 33.4
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

"Звикли заплющувати очі": Ватажок "ЛНР" обрушився зі звинуваченнями на країни Заходу

Ватажок "ЛНР" Леонід Пасічник звинуватив країни Заходу в схваленні нібито геноциду російськомовного населення в Україні

Леонід Пасічник
Леонід Пасічник
Реклама на dsnews.ua

Про це він сказав у відеозверненні, що транслюється на форумі "Єдність росіян: захист прав і свобод", що проходить у Донецьку, передає "ДС" з посиланням на РИА Новости.

"Сьогодні у нас є можливість обговорити гостру для Донбасу тему — захист прав і свобод російського народу. Це особливо важливо в умовах політики подвійних стандартів на Заході, де звикли заплющувати очі і тим самим схвалювати геноцид російськомовного населення в Україні. Протягом семи років війни світове співтовариство ігнорує Донбас, вдаючи, що не помічає страхітливі злочини української влади по відношенню до нас", — сказав терорист.

Ватажок "ЛНР" зазначив, що в XXI столітті жителі України зіткнулися "з геноцидом, утиском і ненавистю з боку українських націоналістів".

"Все це відбувається вже протягом 30 років під кураторством представників Заходу. Всі ці роки в Україні активно відбувається героїзація нацизму, спотворення історії, зречення від власної культури, знищення ідентичності. Але незважаючи на всі спроби нас придушити, ми кожен день боремося за свої права і принципи", — заявив Пасічник.

Як повідомляла "ДС", раніше Пасічник запропонував президентові України Володимиру Зеленському провести "референдум про припинення війни на Донбасі".

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua