• USD 28.3
  • EUR 33.1
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

Виробник контейнерів з фольги СтудиоПак запустив нову лінійку

В суспільстві по всьому світу з приходом глобальної епідемії почалися палкі суперечки про персональної безпеки. Насамперед мова йде про особисті засоби захисту таких як маски і антисептики, але найважливішим елементом безпеки є так само процес приймання їжі. У всіх він відбувається по-різному і різну кількість разів у день, але одне можна сказати напевно, якщо людина веде активний спосіб життя і цілий день зайнятий роботою в не вдома, то найчастіше приймання їжі відбуваються або в офісі, з контейнера, який він взяв з собою на роботу або в кафе чи в супермаркеті, де є їжа на винос

Реклама на dsnews.ua

При шаленому ритмі сьогодення особливо гостро у таких людей стоїть питання де вони їдять і з чого? Безпека в цьому випадку відіграє не меншу роль, а можливо і більшу порівняно з індивідуальними засобами захисту. Якщо ми довіряємо точці де ми зазвичай їмо, то варто звернути увагу в чому подається їжа в цьому місці. Пакувальні матеріали для їжі сьогодні відіграють вирішальну роль у безпеці найважливішого процесу життєдіяльності. Упаковка для харчових продуктів може бути різною, але, як показали результати останніх місяців досліджень найбезпечнішою є упаковка з харчової алюмінієвої фольги. До речі, виробник в Україні є — studiopak.ua.

Переваги фольги, що відповідають за безпеку

У самого матеріалу — алюмінієвої фольги, з якого виробляються на заводі СтудиоПак харчові контейнери, є величезний ряд переваг перед іншими типами харчового пакування, але якщо говорити в контексті безпеки, то переваги фольги стають ще більш очевидними. Спробуймо розібрати ці переваги саме в самому актуальному на сьогодні контексті — безпеки для їжі, здоровʼя людини і чистоти навколишнього середовища.

Алюмінієва фольга завдяки процесу виробництва, в якому присутня високотемпературний випал — абсолютно стерильна, на ній ніяк не можуть оселитися і розмножуватися бактерії. Фольга — стерильний матеріал.

Алюмінієва фольга забезпечує ідеальну для збереження смаку та аромату того продукту, який в ній знаходиться. Відбувається це не тільки тому що фольга — абсолютний барʼєр для світла, води і газу, але і тому, що вона ніяк не взаємодіє з розташованої в ній їжею

Алюмінієва фольга приємна на дотик, не так просто рветься (залежить від товщини) і, як матеріал має сильну деформаційну памʼять. Це означає, що якщо те або інше блюдо не було доїдено, його можна обмотати фольгою повторно, виглядати це буде герметично і надійно.

Алюмінієва фольга має чудову теплопровідність. Це властивість корисно як для доставлення їжі, під час якої блюдо зберігається теплим протягом тривалого періоду часу, так і, якщо блюдо потрібно розігріти або розігріти повторно. Крім того, алюмінієві контейнери українського виробництва компанії СтудиоПак можна розігрівати в мікрохвильових печах, не боячись пошкодити їх.

Алюмінієва фольга підлягає перероблюванню. Фольга складається на 99% з алюмінію, він легко переплавляється і з нього можна робити все що завгодно, мало того перероблювання алюмінієвої фольги може проводиться нескінченно кількість разів, алюміній при цьому не втрачає своїх властивостей.

Як можна побачити з перерахованих вище пунктів, алюмінієва фольга, що лежить в основі контейнерів з фольги безпечна у всіх сенсах. Для їжі, тому що ніяк не вступає з нею в реакцію, для людини, тому що зберігає їжу в абсолютної стерильності якщо продукт надійно упакований і для природи, тому що фольга — звичайний метал, алюміній, ніяк не здатна забруднити навколишнє середовище і може бути легко і швидко перероблений і проведений знову в іншому, новому вигляді.

Нова лінійка контейнерів СтудиоПак

Компанія СтудиоПак є єдиним в Україні виробником контейнерів з харчової алюмінієвої фольги. Потужності виробництва побудовані на європейському обладнанні, сировині для виробництва має європейське походження та всі необхідні сертифікати якості, тому продукція СтудиоПак відповідає самим високим стандартам. У 2020 році компанія запустила нову лінійку продуктів, за зовнішнім виглядом вони є преміальними. Зовнішня сторона контейнерів має чорний колір, а внутрішня все той же приємний колір алюмінію. На цей час моделі всього дві, але враховуючи попит на цей продукт вже в наступному році їх буде значно більше.

Чорна форма SP64L black. Всім відома форма SP64L з обʼємом 960 мл, розроблена спеціально для порційних продуктів, має ідеальну висоту стінок 4 сантиметри і може закриватися різними типами кришок.

Чорна форма SP24L black. Обсяг SP24L — 430 мл. Це в два рази менше ніж у описаній вище, але завдяки своїм скромним розмірам форма має попит для кулінарії або доставлення ексклюзивних порційних страв.

    Реклама на dsnews.ua