• USD 36.6
  • EUR 39.1
  • GBP 43.8
Спецпроєкти

Просять номер картки для виплати "Вовиної тисячі": Ляшко розповів, як шахраї намагаються обдурити українців

Міністр охорони здоров'я Віктор Ляшко повідомив, що від імені міністерства шахраї надсилають українцям інформацію з проханням надіслати номер картки для отримання 1000 гривень за повний курс вакцинації

Віктор Ляшко
Віктор Ляшко / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це Ляшко розповів на брифінгу, повідомляє "ДС".

Він повідомив, що МОЗ таких повідомлень нікому не надсилало.

"Від імені Міністерства охорони здоров'я надсилають інформацію з проханням надіслати номер картки та інші персональні дані для отримання 1000 гривень за повний курс щеплення. Насправді від імені міністерства жодних повідомлень не формувалося та не надсилалося громадянам", — сказав міністр.

Нагадаємо, 15 листопада президент Володимир Зеленський анонсував нову програму підтримки креативного, спортивного та транспортного секторів економіки, за якою громадяни, щеплені від COVID-19 двома дозами вакцини, можуть отримати по тисячі гривень через програму "Дія". Глава держави зазначив, що ці кошти можна буде витратити на придбання абонементів до спортзалів, відвідування кінотеатрів, театрів або купити квитки на поїздки всередині країни. За словами Зеленського, до кінця року на програму буде виділено близько 3 млрд грн і стільки ж – на початку 2022 року. Президент запевнив, що ця програма діятиме не один місяць, і держава забезпечить альтернативну можливість отримати тисячу гривень усім вакцинованим громадянам України, зокрема літнім людям.

Прессекретар президента Сергій Никифоров пояснив, що ці гроші стануть своєрідним депозитом, який можна буде витратити на певний перелік послуг. Їх неможливо буде отримати готівкою на руки.

Пізніше стало відомо, що витратити тисячу гривень можна буде протягом 4 місяців.

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua