• USD 27.7
  • EUR 33.4
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

Пушилін на камеру отримав другу дозу "Супутника" і сказав, скільки жителів ОРДО вакцинують до кінця року

Ватажок "ДНР" Денис Пушилін 22 лютого пройшов другий етап вакцинації від коронавірусної інфекції російським препаратом "Супутник V"

Денис Пушилін
Денис Пушилін
Реклама на dsnews.ua

Відповідне фото опублікували сепаратистські ЗМІ бойовиків, передає "ДС".

Коментуючи свою вакцинацію, він зазначив: «Швидко пролетів 21 день. Сьогодні, як годиться, отримав другу дозу "Супутника V". Після першого щеплення не відчув ніяких нездужань, сподіваюся, так само буде і цього разу».

До кінця 2021 року російською вакциною «Супутник V» планується вакцинувати близько мільйона жителів ОРДО, заявив Пушилін. За його словами, «республіці потрібен колективний імунітет», тому наступну партію вакцини в ОРДО очікують уже на цьому тижні.

"До кінця року близько мільйона осіб ми плануємо вакцинувати «Супутником V». Це приблизні цифри, їх розраховуватимуть фахівці. Потрібно, щоби близько 60-70% населення пройшли вакцинацію для того, щоби ми швидше повернулися до звичного способу життя", — сказав терорист.

Крім того, Пушилін зазначив, що в першу чергу будуть вакцинувати медиків, учителів, соцпрацівників і бойовиків, які воюють проти України.

«У світлі того, як розгортається ситуація на лінії фронту, окрему увагу, особливо зараз, має бути приділено військовослужбовцям», — підкреслив терорист.

Нагадаємо, 1 лютого Пушилін пройшов перший етап вакцинації від коронавірусу російською вакциною «Супутник V».

    Реклама на dsnews.ua