• USD 28
  • EUR 33.2
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

Пушилін визнав, що навряд чи виконає завдання кремлівських кураторів: про що йдеться

Більшість жителів контрольованої бойовиками "ДНР" частини Донецької області, які мають російські паспорти, не поїдуть до Росії, щоби проголосувати на виборах до Держдуми

Денис Пушилін
Денис Пушилін
Реклама на dsnews.ua

Про це повідомив ватажок «ДНР» Денис Пушилін на пресконференції 7 квітня, передає "ДС" із посиланням на Новини Донбасу.

За його словами, зараз розглядаються дві можливості для участі жителів ОРДЛО в російських виборах — це виїзд на територію РФ, де можна проголосувати, і електронне голосування.

«Багато моментів обговорюються зараз, але підсумкового рішення ще немає», — заявив Пушилін.

Він визнав, що на осінніх виборах минулого року за поправки до Конституції РФ змогли віддати голос трохи більше 10 тисяч осіб, що проживають в ОРДО.

«Це вкрай мало. Зараз у "ДНР" проживає близько 250 тисяч російських громадян. З Луганськом до вересня це буде 500-600 тисяч осіб із урахуванням прискореної видачі паспортів. Тому перевезти всіх і виїхати фізично можливості всім не буде. Це якщо порахувати, скільки часу займає дорога, проходження прикордонних пунктів. Тому тут розглядаємо і інші варіанти, щоб усі охочі громадяни Росії, які проживають у республіці, змогли проголосувати на виборах у Держдуму», — заявив Пушилін.

Нагадаємо, раніше в ЦВК РФ повідомили, що жителі ОРЛДО, що мають російське громадянство, зможуть узяти участь у голосуванні на виборах до Держдуми РФ.

При цьому куратори з РФ дали "владі ДНР" завдання забезпечити явку на виборах у Держдуму РФ 300 тисяч донеччан із російськими паспортами.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua