• GBP 49.1

"Реал" мінімально обіграв "Ліверпуль" у фіналі Ліги чемпіонів (ВІДЕО)

Мадридський "Реал" переміг англійський "Ліверпуль" та став 14-разовим володарем Ліги чемпіонів

"Реал" виграв Лігу чемпіонів сезону 2021/22

Про це інформує "ДС".

"Ліверпуль" та "Реал" вдруге за останні чотири роки грали між собою саме у фіналі Ліги чемпіонів. У київському фіналі 2018 року "Ліверпуль" поступився з рахунком 1:3.

У чвертьфіналі сезону 2020/21 "Ліверпуль" також поступився "Реалу". І ось мав можливість взяти реванш у мадридців.

Старт матчу між "Ліверпулем" та "Реалом" було відкладено на 36 хвилин. За офіційною версією УЄФА, фани англійської команди несвоєчасно прибули на арену "Парк де Пренс".

"Реал" на матч проти "Ліверпуля" вийшов без українського голкіпера Андрія Луніна — він залишився у запасі. Натомість основний воротар мадридців Тібо Куртуа став одним із героїв матчу у складі королівського клубу.

"Ліверпуль" мав перевагу упродовж першого тайму, однак жоден з моментів не реалізував. Натомість мадридці свій момент майже використали — Карім Бензема з другої спроби відправив м'яч у сітку, але після перегляду відеоповтору його скасували через офсайд.

У другій половині зустрічі ситуація не змінилася: "Ліверпуль" частіше атакував, "Реал" відповідав контратаками. На 59-й хвилині стратегія мадридців призвела до голу: після прострілу з флангу від Федеріко Вальверде м'яч у сітку направив Вінісіус Жуніор.

"Ліверпуль" мав можливості зрівняти рахунок та перевести гру бодай у додатковий час. Найреальніший момент був у форварда Мохамеда Салаха, однак з його ударом упорався голкіпер "Реала" Тібо Куртуа.

У підсумку "Реалу" вистачило голу Вінісіуса для трофею. Мадридці — переможець Ліги чемпіонів 2021/22.

Редактор: Віктор Костенко