• USD 26.4
  • EUR 30.7
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

Різке падіння кисню у крові: Ляшко назвав особливість цієї хвилі коронавірусу

Для цієї хвилі коронавірусної інфекції характерне різке падіння рівня кисню у крові людини

Віктор Ляшко
Віктор Ляшко / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це на брифінгу у Херсоні заявив міністр охорони здоров'я Віктор Ляшко, який, у ході робочої поїздки в область, взяв участь у засіданні регіональної комісії з питань ТЕБ та НС, передає "ДС" з посиоанням на Укрінформ.

Характерно те, що (лікарі сьогодні поділилися), коли сатурація з 92 різко падає до 70. І це критичний стан, коли людину дуже важко повернути тоді до життя", — сказав Ляшко.

Своєю чергою, як зауважив головний державний санітарний лікар області Юрій Ромаскевич, у попередніх хвилях "ми не бачили такого різкого падіння рівня сатурації". Це, за його словами, ознака саме штаму "Дельта".

Ляшко також відзначив, що коли казати про особливості госпіталізації, то середня тривалість перебування на ліжку ковідного хворого у цю хвилю збільшилася в середньому на півтора-два дні і становить в середньому близько 14 днів. Проте, як акцентував він, є випадки, коли хворого тримають у лікарні по 28-30 днів, люди перебувають на кисні, і не на інвазивній вентиляції легень і на інвазивній вентиляції легень.

"І це непорівнянно з температурою у людини, що може виникнути після щеплення. Той, хто був на масці кисневій, той розуміє про що йде мова", — сказав Ляшко.

Він закликав щеплюватися, оскільки вакциновані легше переносять хворобу – вакцинація захищає від середньої важкості і тяжкого перебігу COVID-19.

Нагадаємо, станом на ранок 9 жовтня в Україні виявили 15 908 нових випадків COVID-19. Це на 454 випадки менше, ніж напередодні. Померло 250 осіб.

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua