• USD 28
  • EUR 33.2
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

РФ випробувала на Донбасі вакцину від COVID-19, а вона дала "побочку", — блогер

Реклама на dsnews.ua

У ОРДО співробітників "МНС ДНР", що мають високі звання за розпорядженням російських кураторів, нібито прищепили російською вакциною від коронавірусу

Про це повідомив у своєму Telegram-каналі донецький блогер «Злобний Укр», передає "ДС".

За його словами, «МНС ДНР» отримало з РФ понад 450 доз вакцини. За інформацією блогера, близько 120 осіб «вищого офіцерського складу МНС ДНР» нормально перенесли вакцинацію, 70-ти терористам довелося пробути тиждень під наглядом лікарів, оскільки вакцинація дала побічний ефект.

«У більшості дало побічний ефект на їх хронічні захворювання — шлунково-кишковий тракт, серцево-судинні, сечовивідна системи і багато інших. "Глава відомства" теж різко на тиждень пропав у госпіталі, як і його заступники. А тепер радісна звістка: після цього решта "МНС ДНР" теж має вколотися згідно з планом», — написав блогер.

Блогер зазначає, що терористам почнуть робити щеплення з листопада 2020 року, для цього склали графік і терміни приходу цих вакцин.

Як повідомляла " ДС ", раніше президент Росії Володимир Путін повідомив, що першу в світі вакцину від коронавірусу зареєстровано в РФ. За словами російського лідера, щеплення цією вакциною зробила одна з його дочок.

Пізніше лідер ЛДПР Володимир Жириновський зробив собі щеплення російською вакциною від коронавірусу. Також відомо про вакцинацію мера Москви Сергія Собяніна і міністра оборони РФ Сергія Шойгу.

    Реклама на dsnews.ua