• USD 27.2
  • EUR 30.6
  • GBP 36.2
Спецпроєкти

Російський співак Газманов побоявся їхати в окуповані Донецьк і Луганськ

Народний артист РФ Олег Газманов скасував свої концерти в окупованих Донецьку та Луганську через складну епідеміологічну ситуацію

Олег Газманов
Олег Газманов
Реклама на dsnews.ua

Про це він повідомив у Instagram, передає "ДС".

"На превеликий жаль, маю вам повідомити, що мої концерти в Луганську та Донецьку, намічені на 13 та 14 листопада, не відбудуться. Це пов'язано з важкою обстановкою у зв'язку з коронавірусною інфекцією. Мені, звичайно, дуже шкода, адже я чекав на ці зустрічі, щоби показати вам нову ювілейну програму та нові пісні", — звернувся Газманов до фоловерів.

"Але я думаю, що все ж таки добре, що ми скасували ці концерти, адже вкрай важко було б усвідомлювати, що хтось, відвідавши ці концерти, заразився і важко би захворів. Але ми повинні вірити, що ми впораємося з цією заразою і обов'язково зустрінемося. Ваш Олег Газманов", — додав співак.

Нагадаємо, "ДНР" скасувала байк-шоу російського мотоклубу "Нічні вовки", яке мало відбутися 11 вересня. Причина – коронавірус. При цьому ситуація з коронавірусом не завадила "ДНР" провести масові заходи у Донецьку на День міста та День шахтаря 29 серпня.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua