• USD 27.2
  • EUR 32.4
  • GBP 37.9
Спецпроєкти

Російський політик Гудков про виїзд до Києва: Це не еміграція

Російський опозиційний політик Дмитро Гудков, який виїхав до Києва через переслідування на батьківщині, обіцяє пізніше все ж повернутися до РФ

Дмитро Гудков
Дмитро Гудков
Реклама на dsnews.ua

Про це він написав у Telegram, передає "ДС".

Колишній депутат російської Держдуми пояснив, що після того, як на нього завели кримінальну справу, а його родичам почали погрожувати, йому довелося поспіхом залишити РФ.

За словами Гудкова, ще на початку весни він планував балотуватися в Держдуму, але нові закони про екстремізм, іноземних агентів і небажані організації зробили участь у виборах для незалежних кандидатів неможливим.

"Тут важливо підкреслити — йдеться не про еміграцію. Еміграція — це розрив усіх зв'язків. Цього я робити не збираюся. Це не поразка, це тактичний відступ для передислокації сил. Мене відверто попередили, що, якщо я не відмовлюся від ідеї стати депутатом Держдуми, моє запитання "вирішуватиме товариш майор". Кримінальна справа, 13 обшуків за участю понад 170 силовиків, два дня на Петрівці і взяття в заручники родичів переконали мене, що це не блеф. Після ізолятора на Петрівці (ГУВС Москви) мені чітко сказали: або їдь, або питання про твою неучасть у виборах буде вирішене "будь-яким способом", — написав Гудков.

Опозиціонер збирається зайнятися підтримкою політв'язнів і незалежних російських ЗМІ.

Нагадаємо, в неділю, 6 червня, стало відомо, що російський опозиційний політик Дмитро Гудков, щодо якого в РФ порушено кримінальну справу, втік в Україну.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua