• USD 28.2
  • EUR 34
  • GBP 38.2
Спецпроєкти

Розробник української вакцини від COVID-19 зробив щеплення у США (ФОТО)

Реклама на dsnews.ua

Президент компанії DiaPrep System Inс Михайло Фаворов, яка разом з вченими з Інституту мікробіології і вірусології НАН розробляють українську вакцину від коронавірусу, зробив щеплення вакциною Moderna в США, де проживає з родиною

Про це йдеться в його повідомленні у Facebook, передає "ДС".

"Сьогодні вранці вакцинувався Moderna. Дочка записала мене на щеплення, що я сам не міг зробити тому, що всі телефони зайняті, а сайти падали вже в четвер, від перевантаження", — написав він.

Також Фаворов розказав, як пройшла процедура: щеплення робиться на парковці, не виходячи з машини. 

"Величезна порожня парковка обладнана під три колони автомобілів. На ній три пункти зупинки для 1. перевірки даних, 2. відповідей на питання і підписання згоди і власне 3. щеплення. Мати копію Е-мейла на телефоні про записи і водійські права, обовʼязково. Уколи роблять дівчата медсестри, регулюють потоки солдати", — уточнив він.

За його словами, після щеплення треба посидіти в машині 15 хвилин, "якщо нічого не сталося, їдеш, до наступного візиту через 28 днів".

Він зазначив, що за 30 хвилин через систему вакцинації пройшло 100 осіб. 

Як писала "ДС", в американській компанії Moderna підкреслили, що її вакцина від COVID-19 може забезпечити річний імунітет до коронавірусу

    Реклама на dsnews.ua