• USD 26.9
  • EUR 31.9
  • GBP 37.5
Спецпроєкти

Розвиток жіночого руху став головною темою зустрічі в CEO Club Ukraine

У CEO Club Ukraine відбулася зустріч за участі першої заступниці Міністра закордонних справ України Еміне Джапарової та президентки Business Woman Club Ганна Крисюк

Реклама на dsnews.ua

Зустріч відбулася 1 липня, повідомив засновник і президент CEO Club Ukraine Сергій Гайдайчук.

Гості поспілкувались на тему розвитку жіночого руху, клубів і жіночого підприємництва, а також обговорили можливості подальшої взаємодії на площадці CEO Club Ukraine та за її межами. 

"Сьогодні по світу відбувається багато бізнес-форумів, активностей, заходів, де можна презентувати Україну в правильному ключі, формуючи позитивний імідж України у світі та залучаючи інвестиції. При цьому важливо показувати нашу єдність і вміння співпрацювати на різних рівнях та у різних формах, створюючи впевненість про довготривалу співпрацю для наших іноземних партнерів. Наша сила та успіх в об’єднанні зусиль, вмінь і навичок!" — зазначив Гайдайчук. 

Еміне Джапарова і Сергій Гайдайчук/@sergey.gaydaychuk
Еміне Джапарова і Сергій Гайдайчук/@sergey.gaydaychuk

Наприкінці зустрічі Ганна Крисюк та Сергій Гайдайчук подякували Міністерству закордонних справ України за підтримку глобальної екоініціативи Greening of the Planet та привітали пані Еміне з обкладинкою у журналі Business Woman.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua