• USD 28
  • EUR 32
  • GBP 38.3
Спецпроєкти

Сайт МОН України зламали невідомі: Пишуть, що "мстять за ОУН та Галичину"

Сайт Міністерства освіти та науки України у ніч проти п'ятниці, 14 січня, зламали невідомі. Зловмисники трьома мовами розмістили погрози та провокаційні заяви

Сайт МОН України зламали невідомі;
Сайт МОН України зламали невідомі;
Реклама на dsnews.ua

На порталі розмістили погрозливі повідомлення українською, російською та польською мовами, передає "ДС" із посиланням на ТСН.

"Усі дані на комп'ютері знищуються, відновити їх неможливо. Вся інформація про вас стала публічною, бійтеся і чекайте гіршого", — написали зловмисники.

Зазначимо, що на сторінці на чорному тлі з'явилися перекреслені знаки з гербом, прапором і мапою України, а також профілем свині.

Нижче кіберзлочинці оприлюднили повідомлення, в якому стверджується, що усі особисті дані українців нібито "були завантажені до загальної Мережі", а після цього "знищені".

"Це Вам за ваше минуле, сьогодення і майбутнє. За Волинь, за ОУН-УПА, за Галичину, за Полісся і за історичні землі", — додають хакери.

Станом на 7 годину ранку, 14 січня, державний сайт залишається недоступним.

Як писала "ДС", Росія готує масштабні атаки хакерів на енергетичну систему України та веб-ресурси державних органів для дискредитації президента Володимира Зеленського.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua