• USD 27.5
  • EUR 32.4
  • GBP 35.8
Спецпроєкти

СБУ оголосила Стерненко підозра у вбивстві

СБУ повідомила активісту Сергію Стерненко про підозру у умисне вбивство (ч. 1 ст. 115 Кримінального кодексу) і незаконному поводженні зі зброєю (ч. 2 ст. 263 КК)
СБУ повідомила активісту Сергію Стерненко про підозру у умыщленном вбивстві . Фото: УНІАН
СБУ повідомила активісту Сергію Стерненко про підозру у умыщленном вбивстві . Фото: УНІАН
Реклама на dsnews.ua

Про це Стерненко повідомив в Facebook, передає "ДС".

"Мені повідомили про підозру... незважаючи на те, що, по-перше, не було вбивства, а була необхідна оборона, що слідчий раніше і сам визнав, коли повідомив про підозри нападаючим; по-друге, по ножу є кілька експертиз, які встановлюють, що він не є холодною зброєю", - написав Стерненко.

Також видання Лівий берег опублікувало фотографії з-під будівлі Головного слідчого управління СБУ в Києві, де пройшла акція в підтримку Стерненко. Активіст прибув в управління після 12:00 сьогодні, 11 червня.

Стерненко заявив, що прокурор нібито фабрикує проти одеського нього звинувачення і хоче вписати в повідомлення про підозру вигадану версію про те, що він нібито сам атакував свого нападника.

В СБУ підготували підозра Стерненко у справі про умисне вбивство.

Активіст також повідомив, що йому готують підозра за статтею 263 Кримінального кодексу України "Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами".

Сьогодні поліція прийшла додому до Стерненко, щоб здійснити примусовий привід в СБУ для вручення підозри. Активіст заявив, що сам піде туди в 12:00 сьогодні.

    Реклама на dsnews.ua