• USD 28.1
  • EUR 33.2
  • GBP 36.2
Спецпроєкти

Середньоринкову вартість авто будуть визначати по-новому (ДОКУМЕНТ)

Реклама на dsnews.ua

Згідно з новою методикою визначення середньоринкової вартості автомобілів, об'єм циліндра двигуна автівки буде визначатися і в літрах, і в сантиметрах кубічних

Про це йдеться в повідомленні на Telegram-каналі нардепа від "Європейської солідарності" Олексія Гончаренка, передає "ДС".

Так, Гончаренко нагадав, що раніше Мінекономіки розраховувало вартість автомобіля виходячи з того, що більшість дилерів постачають автомобілі і зазначають їх вартість через показник обсягу циліндра двигуна у літрах з відповідним округленням до першої цифри після коми.

"Але Вінницький окружний суд у своєму рішенні від 23.10.2019-го року постановив, що потрібно нормувати практику оцінки автомобіля для його оподаткування. Також це рішення підтримав і Верховний Суд, вартість оподаткування повинна бути чіткою, а всі суперечки мають вирішуватися на користь платника податків, а не держави. Тому Кабмін прийняв відповідне рішення і тепер вартість автомобіля буде визначатися і через кубічні сантиметри і через літри", — написав нардеп.

    Реклама на dsnews.ua