• USD 27.3
  • EUR 32.6
  • GBP 38.2
Спецпроєкти

Шкарлет хоче примусової вакцинації всіх освітян від коронавірусу

Вакцинація від COVID-19 може стати обов’язковою для працівників освіти

Вакцинація
Вакцинація
Реклама на dsnews.ua

Про це заявив міністр освіти Сергій Шкарлет під час виступу на форумі "Україна 30. Освіта і наука", передає "ДС" із посиланням на УНН.

"На сьогодні немає інструментів примусової вакцинації… У рамках подальшого життя ми все одно будемо розглядати можливості… наприклад, як у кухарів є обов’язковою вимогою санітарна книжка або інші додаткові елементи допуску до професії… Можливо, як допуск до професії, буде обов’язковим елемент вакцинації", — розповів Шкарлет.

За його словами, 65% населення України дотичні до освітнього процесу. При цьому міністр зауважив, що розчесати всіх під одну гребінку неможливо, оскільки є люди, які можуть мати протипоказання до вакцинації.

За оперативними даними Міністерства охорони здоров’я на 31 травня 2021 року, від коронавірусу вже вакциновано більш ніж 82 тисячі освітян України. З них 28 221 особа — працівники, залучені до проведення зовнішнього незалежного оцінювання, які отримали щеплення вакциною CoronaVac/Sinovac. Інші освітяни щепились іншими доступними вакцинами у пунктах щеплень.

Нагадаємо, протягом минулої доби, 31 травня, в Україні 13 937 осіб отримали щеплення проти коронавірусу.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua